בניית בתי עץ פופולרית במדינות רבות ברחבי העולם. ניתן למצוא בתים מעוצבים ומרשימים מעץ בארה"ב, בקנדה, בגרמניה ובמדינות רבות נוספות. גם בישראל החלו רבים להבין את יתרונות הבתים מעץ, ובראש ובראשונה העלויות הנמוכות יותר בהשוואה לעלות בניית בית בשיטות רגילות ומסורתיות. בית מעץ מעניק יתרונות נוספים, מאחר שהוא ידידותי לסביבה, עומד בכל הקריטריונים של בנייה ירוקה, ניתן למחזר את העץ, הבנייה כרוכה בפסולת מזערית וגם הבידוד של העץ יעיל יותר מבטון ומחומרי בנייה אחרים.

עלויות מפתיעות לבניית בית מעץ

ישראלים המעוניינים לבנות בית חדש או להרחיב את הבית הקיים מתמודדים עם מציאות סבוכה ומורכבת, ועליהם להשקיע את מיטב כספם בבנייה. בנייה בשיטות העבודה הקלאסיות אורכת זמן רב וכרוכה במפגעי רעש ופסולת. לכן, כדאי לדעת כי בבניית בית מעץ על ידי חברת ע.ב מסחר בעץ ניתן לחסוך עלויות רבות ולחיות באושר בבית איכותי ומרשים ביופיו.

בניית בית מעץ מבטיחה לדיירים איכות חיים גבוהה, תחזוקה פשוטה וזולה, מראה כפרי ועיצוב יוקרתי וייחודי, בידוד ואיטום ברמה גבוהה ומחיר זול משמעותית בהשוואה לבנייה רגילה. בנוסף, בניית בית מעץ אורכת מספר חודשים בלבד.לכן, בתוך זמן קצר ניתן להשלים את הפרויקט ולעבור לבית החדש.

הקמת בית מעץ בארץ

בניית בית מעץ מומלץ לבצע רק על ידי חברה מקצועית המתמחה בנושא, שברשותה כל הידע והניסיון הנדרשים לעבודה. לאחר תכנון הבית על ידי אדריכל ולאחר קבלת היתר לבניית הבית, יש להכין את הקרקע וליצוק יסודות בטון כדי לחזק את קירות המבנה. לאחר יציקת הרצפה מתחילים לבנות את שלד הבית, ויש מספר שיטות מתקדמות למשימה זו. חברת ע.ב מסחר בעץ מבטיחה לכם לוחות זמנים קצרים וביצוע ברמה הגבוהה ביותר.

לאחר סיום השלד מתחילים לחבר את תשתיות החשמל והאינסטלציה, ולאחר סיום שלב הקירות החיצוניים מתחילים בעבודות גמר בתוך המבנה, כולל בידוד קירות, איטום, תשתיות ניקוז, מערכות חימום ומיזוג אוויר וכיוצא בזה. כמו כן, מתחילים בעבודת צבע וריצוף, ולאחר מכן מתקינים את המטבח, מסיימים את החדרים, מתקינים גופי תאורה ולאחר פינישים ניתן לקבל מפתח ולגור בבית החדש והמלהיב.

בית מעץ מאפשר לישראלים רבים להגשים חלום וליהנות ממבנה איכותי ועמיד בעלות זולה, ולחיות בבית מעוצב המציע אווירה חמימה וביתית ויתרונות רבים כמו תחזוקה פשוטה, בידוד יעיל ועוד. כדי להגשים את החלום מומלץ לפנות לחברה ותיקה ומובילה בתחום.

 

תגובות

avatar
  Subscribe  
Notify of