מדי שנה אנו נחשפים לטרנדים חמים ובולטים בעולם עיצוב הפנים לבית. השנה ניתן להבחין במגמה הבולטת של גוונים חמים בעיצוב הבית, לאחר הטרנד הקודם של עיצוב תעשייתי המאופיין במינימליזם ובשימוש רב בבטון. הטרנדים העכשוויים בתחום עיצוב הפנים הם שימוש רב בגוונים של זהב, באריחי קרמיקה מעוצבים בגוון ורוד ובשילוב הדפסים אמנותיים, הדפסים עם פרחים וקירוב הטבע לסביבת המגורים.

עיצוב פנים חדשני ומלהיב לבית

כדי לעצב את הבית מחדש בהתאם לטרנדים העכשוויים והחמים ביותר בעולם עיצוב הפנים לבית, כדאי לפנות למעצב פנים מוכשר ויצרתי. גל גרבר מתמחה בעיצוב פנים מודרני ומציע שילוב מקורי ומלהיב של הטרנדים החדשים והחמים ביותר עם הסגנון המועדף עליו. בעיצוב הפנים שהוא מציע ניתן לראות השפעות של הטרנדים הבולטים החדשים ביותר כמו שימוש בזהב, בגווני אדמה עדינים, בשילוב אלמנטים אורגניים ואותנטיים עם פריטים המציעים אווירה מדברית או ים תיכונית, בשימוש בחומרי גלם טבעיים על מנת לקרב את הטבע לסביבת המגורים, במוצרי טקסטיל עם הדפסים וטקסטורות של פרחים ועוד.

שימוש בחומרים רכים, טבעיים ומלטפים

במגזינים הנחשבים ביותר בתחום עיצוב הפנים לבית ניתן לראות כי הטרנדים העכשוויים הם חומרים רכים, נעימים, טבעיים ומלטפים. במקום המראה התעשייתי עם מרחבים פתוחים וריהוט מינימליסטי, כיום המגמה היא לשלב פריטים בגוונים בהירים ורכים כדי ליצור אווירה ביתית נעימה וחמימה. כמו כן, נהוג לשלב צבע כחול בבית כדי ליצור ניגודיות מעניינת ולהשיג עיצוב מרהיב ואלגנטי ומראה מודרני ועכשווי. כך, לדוגמה, ניתן להחליט לצבוע קיר אחד בכחול בחדר השינה או בסלון, ואפשר להתקין משענת גב עם ריפוד כחול כדי לתרום למראה עכשווי ועדכני יותר בחדר השינה.

גם טרנד הזהב שולט במגמות החדשות בתחום עיצוב הפנים לבית. ניתן לראות כיצד מעצבי פנים רבים משלבים פריטי נוי, רהיטים ואריחי חיפוי בגוון זהוב. הצבע הדומיננטי תורם למראה יוקרתי וייחודי, כאשר גם הצהוב חזר לאופנה וניתן לראות כיצד משלבים מוצרי טקסטיל בגוון צהוב, עם או ללא הדפסים, בסלון, בחדרי השינה ובמטבח.

גם הנברשות עם הקריסטלים חוזרות לקדמת הבמה ובעיצובי הפנים העכשוויים ניתן לראות שימוש הולך וגובר בנברשות גדולות בעיצובים מרשימים. הנברשות משתלבות היטב בסלון הביתי ובפינות האוכל, הן משדרגות את העיצוב ותורמות למראה יוקרתי וייחודי בבית. בנוסף, בבתים רבים משלבים קיר מחופה בצמחייה כדי לקרב את הטבע ולהעניק אווירה אורגנית ובריאה יותר בסביבת המגורים.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments